Az "Év kiváló szakembere 2019" megtisztelő díjat vehette át Marozsyné Guba Rózsa - SAJTÓKÖZLEMÉNY

Az "Év kiváló szakembere 2019" megtisztelő díjat vehette át Marozsyné Guba Rózsa népi iparművész a 25. alkalommal megrendezésre került Szakmai Elit díjátadó gálán.

A Szakmai Elit díjátadó gála kiemelt rendezvénye a Menedzserek, Topvállalkozások, - Civil és Szakmai szervezeteknek.

Szakmai Elit szelleméhez itt társul a művészet, a közélet, a pedagógia, a sport, a felnövekvő új generációk, kiemelkedő szaktekintélyek, üzletemberek, a szakmák kiválóságainak maradandó életműve. A díj célja, hogy emberek elismertsége, megbecsülése a társadalom minden rétegében erősödjön.

A Szakmai Elit céljai megvalósítása érdekében különösen az alábbi feladatokat látja el:

- felhívni a szakmai kiválóságok elismertségének és presztízsének fontosságára.

- hogy a nők a tudásukkal a sajátos női értékekkel hozzájárulhassanak a szervezetek és a társadalom sikeres működéséhez mind az üzleti, tudományos és non-profit szférába.

- felhívni a figyelmet a művész és kézműves tudás fontosságára a hagyományőrzés szempontjából.

- kiváló minőségű hazai termékek népszerűsítése - magyar bor szakmai hírnevének és társadalmi megbecsültségének újrateremtésére, védelmére és képviseletére.

- kulturális, sport és szabadidő programok szervezése.

- egészségmegőrzés, betegség megelőzés, gyógyító-, egészségügyi- és rehabilitációs tevékenység.

- természet védelme, a környezet megóvása, a környezettudatos életmód népszerűsítése.

- közösségi kulturális hagyományaink, értékeink gyűjtése, megismerése, ápolása és továbbadása.

- magyar értékek pártfogóinak, segítőinek, szimpatizánsainak összefogása.

2020.02.21. - Szombathely

0 megtekintés